EKSPEDYCJA DO MURMAŃSKA

Od lewej Aleksander Frolików CEO, Piotr Biankowski

Od lewej Aleksander Frolików CEO, Piotr Biankowski

EKSPEDYCJA DO MURMAŃSKA

W marcu tego roku z Gdyni do Murmańska w Rosji na Mistrzostwa Świata w zimowym pływaniu 2019 wyrusza nasz najlepszy „towar eksportowy”, czyli Piotr Biankowski – mistrz zimowego pływania.Piotr jest członkiem kadry narodowej, która będzie walczyć z zawodnikami z całego świata w najtrudniejszych w sezonie zawodach zimowego pływania.

Międzynarodowa obsada mistrzostw to okazja do sprawdzenia, możliwości zawodników z Polski, którzy w poprzednim sezonie pokazali, że mogą liczyć się w światowej czołówce.

Mistrzostwa Świata zimowego pływania w ramach Federacji IISA (International Ice Swimming Association) odbędą się w Murmańsku w północno-zachodniej Rosji. Średnia roczna temperatura w tym mieście leżącym za kołem podbiegunowym wynosi -1°C. Samo pływanie tam to nie lada wyzwanie, prawdziwym wyczynem będzie więc ściganie się z innymi zawodnikami i walka o podium… którą Piotr zapowiada!

Tricargo podejmuje się realizacji projektów „niemożliwych”, dlatego z przyjemnością wspieramy Piotra Biankowskiego w jego „drodze” do Murmańska. Razem z Piotrem chcemy pokazać, również podczas kolejnych wydarzeń sportowych sezonu 2018/19, że nie ma projektów „niemożliwych”. Wystarczy współpraca i odpowiedni partnerzy, aby osiągnąć sukces.

Co prawda nasz Mistrz nie wybrał transportu morskiego, kolejowego, nie będzie również podróżował, korzystając z jednego z naszych przewoźników drogowych, ale dołożyliśmy starań, aby jego transport odbył się w komfortowych i bezpiecznych warunkach drogą lotniczą w temperaturze kontrolowanej – niskiej, bo przecież taką lubi najbardziej.

Jak mówi nasze motto „Każde dobrze zaplanowane i wykonane zadanie przynosi nam satysfakcję z pracy, a co najważniejsze, przekłada się na realny zysk naszych klientów” – wierzymy, że Piotr zrobi wszystko, abyśmy byli dumni z występu Polaków w Murmańsku.

Trzymamy mocno kciuki!

Murmańsk – lecę z Tricargo!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.