Transport morski

Zapewniamy obsługę frachtu morskiego w imporcie eksporcie oraz w przewozach tranzytowych. Obsługujemy' ładunki pełnokontenerowe , drobnicowe oraz wysyłki ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych. Jedną z wiodących usług Tricargo jest przewozów w kontenerach z kontrolowanątemperaturą.

Specjalistyczne kontenery
Typu Flat Rack, Open Top oraz Hard Top przeznaczone do przewozu ładunków ciężkich, wysokich jak i sypkich, których nie można załadować przez drzwi do standardowego kontenera z uwagi na uwarunkowania konstrukcyjne.

Kontenery chłodzące
20’ REEF raz 40’REEF przeznaczone są do transportu i składowania towarów łatwo psujących się bądź głęboko mrożonych w kontrolowanej temperaturze. Takie rozwiązanie zapewnia spójny łańcuch dostaw logistycznych przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Transport w temperaturze kontrolowanej jest jedną z wiodących usług firmy Tricargo, która posiada odpowiedni departament odpowiedzialny wyłącznie za obsługę tego typu ładunków.

Towary niebezpieczne
Obsługujemy ładunki IMO Class w kontenerach morskich w eksporcie oraz imporcie. Towary IMO Class muszą spełniać przepisy i wymagania związane z przewozem morskim towarów niebezpiecznych.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.