Dołączyliśmy do elitarnego grona Gazel Biznesu

„Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do elitarnego grona Gazel Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm. W tym miejscu pragniemy podziękować za owocną współpracę wszystkim naszym Klientom, dzięki którym z miesiąca na miesiąc wspólnie rośniemy w siłę. To dzięki Państwu możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie, stale podnosząc ich poziom i coraz lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. DZIĘ-KU-JE-MY!

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.”

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.