Spedycja międzynarodowa

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu spedycji międzynarodowej. Specjalizujemy się w transporcie lotniczym, kolejowym, morskim.


TotalPLN

Transport i spedycja

Tricargo

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw. Specjalizujemy się w transporcie morskim, lotniczym oraz intermodalnym.ZADZWOŃ DO NAS

Czekamy na telefon
+48 58 690 40 44GODZINY PRACY

Jesteśmy dostępni
pon. – piąt. 8:00-16:00LOKALIZACJA

ul. Czechosłowacka 3 pok 4/14
81-336 GdyniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
TRANSPORT MORSKI

Zajmujemy się transportem towarów ponadgabarytowych i mniejszych przy zachowaniu procedur zgodnych z międzynarodowymi wytycznymi. Odpowiednie zabezpieczenie towaru podróżującego drogą morską to dla nas priorytet przy podejmowaniu tego typu zleceń.

TRANSPORT LOTNICZY

To jedna z najszybszych form transportu towarów, ale też obłożona najsurowszymi wymogami. Wiemy, jak przestrzegać wyśrubowanych norm, od lat organizując przeloty towarów ponadgabarytowych i niebezpiecznych.
Specjalizujemy się w sprowadzaniu towaru z chin i nie tylko.

SPEDYCJA DROGOWA

Dobra koordynacja pomiędzy przewoźnikami, dbałość o standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki naszym specjalistom kontakty pomiędzy poszczególnymi podmiotami w całej Europie są znacznie prostsze!


TRANSPORT KOLEJOWY

Obsługujemy trasy w Polsce, Europie i Azji. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Zapewniamy przy tym pełną obsługę celną i stały nadzór nad bezpieczeństwem towarów przy przeładunkach i w trakcie przewozu.

PROJECT CARGO

Zajmujemy się przewozem towarów o niestandardowym kształcie i wadze. Pomagamy przy załadunku tego rodzaju produktów, stosując profesjonalne metody montażu i dostosowane do norm bezpieczeństwa odpowiednie kontenery.

LOGISTYKA MAGAZYNOWA

Przechowujemy i zarządzamy towarami w magazynach rozlokowanych w strategicznych punktach przewozowych w całej Polsce. Zajmujemy się magazynowaniem towarów okresach krótko- i długoterminowych. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenia produktów.


OBSŁUGA CELNO-FISKALNA

Służymy wsparciem w sprawach związanych z międzynarodowym obrotem towarami, m. in. w procedurze składu celnego, organizowaniem odpowiednich świadectw i licencji udostępnianych przez polskie GSSE i Ministerstwo Gospodarki.

DORADZTWO SPEDYCYJNE

Od lat zbieramy doświadczenia w organizowaniu łańcuchu dostaw. Pomagamy i doradzamy na każdym etapie przewozu towarów, od pozyskania odpowiedniej dokumentacji, przez magazynowanie, po dostarczenie towarów do właściwego punktu najbardziej efektywną drogą.

UBEZPIECZENIA CARGO

Ta dziedzina także leży w naszych kompetencjach. Pomagamy naszym zleceniodawcom ubezpieczyć przewożone towary. Proponujemy ubezpieczenia wszystkich powierzanych nam towarów, umożliwiając zabezpieczenie w ich w niestandardowych sytuacjach.ROZWÓJ NASZEJ FIRMY

INFORMACJE O TRICARGO


Tworzymy dynamiczną firmę, nasza oferta nieustannie się poszerza, wychodząc naprzeciw standardom globalnego handlu.

ZADOWOLENI KLIENCI

100%

WZROST OBROTÓW FIRMY W CIĄGU ROKU

61%

WZROST PRZYCHODÓW BEZPOŚREDNICH W CIĄGU ROKU

54%

PRZYROST NOWYCH MAGAZYNÓW W CIĄGU ROKU

100%

NASZA SATYSFAKCJA

TO SUKCES NASZYCH KLIENTÓW

Każde dobrze zaplanowane i wykonane zadanie przynosi nam satysfakcję z pracy, a co najważniejsze, przekłada się na realny zysk naszych klientów.

https://www.tricargo.eu/wp-content/uploads/2017/11/plane-tricargo.png

CO DZIEJE SIĘ W TRICARGO

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA


Chcesz dowiedzieć się więcej?Skontaktuj się z nami
News 0

Otrzymaliśmy informację z Beijing Airlines, iż w związku z pożarem samolotu linii Air China – transporty baterii, nadawane przez lotnisko w Pekinie, mogą zostać mocno opóźnione.
Reefer kontener

Transport w temperaturze kontrolowanej jest jedną z wiodących usług firmy Tricargo, która posiada odpowiedni departament odpowiedzialny wyłącznie za obsługę tego typu ładunków.

Transport kolejowy drobnica

Służymy wsparciem w sprawach związanych z międzynarodowym obrotem towarami, m. in. transport kolejowy drobnica

Transport spedycja morska

Służymy wsparciem w sprawach związanych z międzynarodowym obrotem towarami, m. in. transport spedycja morska
GODZINY OTWARCIA

pon. – piąt. 8:00-16:00


CENTRALA – GDYNIA

ul. Czechosłowacka 3 pok 4/14
81-336 Gdynia