Wysyłka najkrótszą drogą

TRANSPORT LOTNICZY

Jako licencjonowany agent IATA (zrzeszenie międzynarodowego transportu lotniczego) realizujemy transporty we wszystkich relacjach na świecie. Bezpieczna i szybka wysyłka towarów drogą powietrzną to nasz priorytet.

Czym wyróżniają się nasze usługi?

 • IMPORT ZE WSCHODU
  W naszej firmie mamy bogate doświadczenie w transportowaniu różnorodnych towarów importowanych z rynku wschodniego, głównie z Azji.
 • Główne kierunki w eksporcie
  USA, Kanada, Chiny, Australia, Japonia
 • Obsługujemy wszystkie rodzaje ładunków
  neutralne, wartościowe, wymagające temperatury kontrolowanej oraz ładunki niebezpieczne (DGR)
 • LOTNISKA
  Korzystamy ze wszystkich głównych lotnisk w Polsce i Europie, zapewniając naszym klientom pełną obsługę celną.
 • Dzięki szerokiej sieci agentów w poszczególnych krajach realizujemy usługę: „door to door”.
 • Oferujemy kompleksową, profesjonalną obsługę, przekazując naszym klientom na bieżąco aktualny status ładunku.

Zobacz, w jaki sposób możemy Ci pomóc

Fracht lotniczy


Fracht lotniczy to jedna z najbardziej wymagających form przewozu towarów. Wymaga koordynacji między zespołem wysoko wykwalifikowanych i często wielojęzycznych kadr. Tu odpowiednie zgranie w czasie i wysoki poziom bezpieczeństwa liczą się, jak nigdzie indziej.

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z wyśrubowanych standardów panujących w transporcie lotniczym, dlatego zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę, ekspertów w tym obszarze organizowania spedycji.


Pełen profesjonalizm. Po tym, jak moja firma rozpoczęła współpracę z TRICARGO, nasze towary trafiają do odbiorców dwa razy szybciej. Serdecznie polecam. – Właściciel firmy produkcyjnej

Stworzyliśmy sieć współpracujących ze sobą agentów rozlokowanych wśród lotnisk na całym świecie, którzy indywidualnie czuwają nad organizacją przelotów międzypaństwowych. Dbają oni nad tym, by każdy transport przestrzegał norm międzynarodowych, a także lokalnych praw obowiązujących w danym kraju, tak by mieć pewność, że przesyłka dotrze tam, gdzie zakładano.TRANSPORT LOTNICZY Z TRICARGO

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE USŁUGI


 • IMPORT ZE WSCHODU – W naszej firmie mamy bogate doświadczenie w transportowaniu różnorodnych towarów importowanych z rynku wschodniego, głównie z Azji.
 • NORMY JAKOŚCI – Do naszych usług należy organizowanie przelotów dla towarów wszelakich, także transport towarów niebezpiecznych, w tym baterii litowo-jonowych.
 • PRZEWÓZ ŻYWNOŚCI – Kontenery, w których przewozimy towary pozwalają nam na przeprowadzanie przelotów w temperaturze kontrolowanej.
 • LOTNISKA – Korzystamy z lotnisk rozmieszczonych w całej Europie, stale współpracujemy z portami lotniczymi zlokalizowanymi m. in. we Frankfurcie, Warszawie oraz Wiedniu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INNE USŁUGI


POBIERZ

FORMULARZEKONTAKT

Gdynia: +48 58 690 40 44
Kraków: +48 12 350 66 01
Warszawa: +48 22 350 00 42
Email: office@tricargo.eu


DOSTAWY

Nasze przesyłki, dzięki odpowiedniemu planowaniu logistycznemu docierają zawsze na czas. Sieć kontaktów w portach na całym świecie pozwala nam szybkie zorganizowanie wysyłki i odbioru towarów naszych klientów.OCHRONA

Nasze środki transportu i kontenery do przewozu towarów spełniają najwyższe światowe standardy. Dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować pewny transport nietypowym towarom, w tym ponadgabarytowym i niebezpiecznym.UBEZPIECZENIE

Dajemy dodatkową gwarancję bezpieczeństwa, zapewniając ubezpieczenie przed wypadkami, które mogą w rzadkich przypadkach przytrafić się w trakcie przelotu samolotem.Tricargo

DODATKOWE INFORMACJE


Nie znalazłeś odpowiedzi na wszystkie pytania?

Skontaktuj się z nami!